Pomieszczenie biurowe

ul. Karmelicka 5, Lublin

Lokalizacja

Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta, naprzeciwko Stomatologicznego Centrum Klinicznego UM w Lublinie, w pobliżu szpitala SPSK1 oraz wielu instytucji i firm. W ciągu 5 minut można dojść do Krakowskiego Przedmieścia, natomiast w odległości 100 metrów znajduje się ulica Świętoduska. W okolicy jest wiele punktów usługowych, gastronomicznych i handlowych. W krótkim czasie można dotrzeć do różnych punktów przesiadkowych komunikacji miejskiej. Do budynku przynależy parking na ok. 15 pojazdów.

Opis budynku

W pełni odnowiony budynek biurowy w ścisłym Śródmieściu Lublina, oferujący eleganckie powierzchnie biurowe. Budynek wybudowany w 1974 r. został poddany gruntownemu remontowi i modernizacji w ciągu ostatniego roku – wymienione zostały wszystkie instalacje, piony techniczne i winda. Wymieniona została stolarka okienna i drzwiowa, a budynek został ocieplony. Podłączony jest do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, miejskiej c.o., teletechnicznej. Pomieszczenia biurowe są klimatyzowane i wentylowane. Wnętrza zostały wykończone w nowoczesny sposób, a dzięki dużym przeszkleniom budynek jest dobrze doświetlony.

Powierzchnie zostały zaadaptowane w dogodny sposób – na dwóch piętrach powierzchnia została podzielona na pomieszczenia biurowe, na ostatnim piętrze do wynajęcia jest powierzchnia „open space”, każde piętro o powierzchni ok. 225 m2. Budynek znajduje się na działce nr 75/5 o powierzchni 780 m². Działka jest ogrodzona i utwardzona, w południowej części użytkowana jako plac manewrowy i parking. Parkowanie pojazdów możliwe jest wzdłuż ulicy Karmelickiej, wzdłuż drogi dojazdowej oraz na parkingu.

Oferujemy wynajem całego budynku o powierzchni 1350 m² lub jego części, z wyłączeniem pomieszczenia przeznaczonego na sklep zielarsko-medyczny wraz z zapleczem, położonego na parterze, oraz z oddzielnym wejściem. Budynek jest monitorowany i uzbrojony w system alarmowy. Budynek składa się z 5 kondygnacji nadziemnych oraz kondygnacji podziemnej:

  • Podpiwniczenie: pomieszczenia magazynowo-biurowe, kotłownia, komunikacja, wc, powierzchnia kondygnacji: ok. 225 m².
  • Parter: portiernia, sklep zielarsko-medyczny, pomieszczenia biurowe, serwerownia, komunikacja, wc, powierzchnia kondygnacji: 225 m².
  • I Piętro: pomieszczenia biurowe, komunikacja, wc, powierzchnia kondygnacji: 225 m².
  • II Piętro: pomieszczenia biurowe, komunikacja, wc, powierzchnia kondygnacji: 225 m².
  • III Piętro: pomieszczenia biurowe, komunikacja, wc, powierzchnia kondygnacji: 225 m².
  • IV Piętro: pomieszczenie biurowe „open space”, komunikacja, wc, powierzchnia kondygnacji: 225 m².

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zdjęcia budynku Karmelicka 5

Budynek Karmelicka 5 Lublin
Pomieszczenie Karmelicka 5 Lublin
Biuro Karmelicka 5 Lublin
Małe biuro Karmelicka 5 Lublin
Biuro na wynajem Karmelicka 5 Lublin
Korytarz Karmelicka 5 Lublin
Winda Karmelicka 5 Lublin
Winda i schody Karmelicka 5 Lublin
Oszklone schody Karmelicka 5 Lublin
Schody Karmelicka 5 Lublin
Drzwi do biur Karmelicka 5 Lublin
Łazienka Karmelicka 5 Lublin

Rzuty budynku Karmelicka 5

Rzut 1 Piętra Karmelicka 5

Rzut 1 Piętro

Rzut 2 Piętra Karmelicka 5

Rzut 2 Piętro

Rzut 4 Piętra Karmelicka 5

Rzut 4 Piętro

Masz pytanie, napisz lub zadzwoń