Magazyny do wynajęcia

O ferujemy atrakcyjne zlokalizowane i przystępne cenowo magazyny do wynajęcia – Lublin jest rozwijającym się miastem, w którym powstają nowe firmy i prowadzone są ciągle przyszłościowe inwestycje, dlatego wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy im przestrzenie magazynowe doskonałe do przechowywania mienia różnych typów.

Posiadamy dogodnie zlokalizowany budynek magazynowo-biurowy o powierzchni 225 m2 oraz halę magazynowo-biurową o powierzchni 300,00 m2. Gwarantujemy przystępne ceny wynajmu powierzchni magazynowych – zachęcamy do sprawdzenia wszystkich przestrzeni i wyboru tej spełniającej wszystkie Państwa oczekiwania.

Dostępne w naszej ofercie przestrzenie magazynowe posiadają wszechstronne zastosowanie – dysponujemy nowoczesnymi powierzchniami zapewniającymi optymalne bezpieczeństwo mienia, a także dostęp do nowoczesnego zaplecza dla pełnego komfortu. Strategiczne położenie to dodatkowy atut naszych magazynów na wynajem, dlatego wybierając naszą ofertę, uzyskują Państwo dostęp do bogatego rynku.

Tanie magazyny do wynajęcia – Lublin – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!


Masz pytanie, napisz lub zadzwoń