Biura i Magazyny

al. Spółdzielczości Pracy 38, Lublin

Lokalizacja

Budynek znajduje się w dzielnicy Bursaki w Lublinie, obok Galerii Olimp, Hurtowni Motoryzacyjnej RK Niedziałek i Centrum Motoryzacyjnego, w pobliżu znajduje się szpitale: Samodzielny Państwowy Szpital Kliniczny nr 4, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy, Centrum Onkologii Ziemii Lubelskiej oraz Instytut Medycyny Wsi. W okolicy znajduje się wiele punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. W krótkim czasie można dotrzeć do różnych punktów przesiadkowych komunikacji miejskiej. Dzięki położeniu przy jednej z głównych ulic Lublina, w zaledwie 5 minut można dojechać do centrum miasta lub obwodnicy Lublina. Dojazd do nieruchomości odbywa się z dwóch stron: ulicą Bursaki oraz od strony Al. Spółdzielczości Pracy. Wjazd oraz wejście do budynku znajdują się od ul. Technicznej. Do budynku przynależy parking na ok. 40 pojazdów. Parkowanie pojazdów możliwe jest również na bezpłatnych miejscach postojowych wzdłuż ul. Technicznej.

Opis budynku

W pełni odnowiony budynek biurowo-magazynowy w bliskiej okolicy Śródmieścia Lublina, z powierzchnią biurową i magazynową na wynajem. W latach 2005-2006 budynek został gruntownie wyremontowany, wyposażony w windę towarowo-osobową oraz klatkę schodową. Podłączony jest do sieci energetycznej, wodociągowej kanalizacji sanitarnej, deszczowej, miejskiej c.o., teletechnicznej. Pomieszczenia biurowe są klimatyzowane i wentylowane. W 2008 r. została wymieniona stolarka na nową termoizolacyjną, okna z tworzyw sztucznych oraz drzwi wejściowe aluminiowe przeszklone. W latach 2013-2014 budynek przeszedł gruntowną termomodernizację polegająca na wykonaniu izolacji, ociepleniu i pomalowaniu ścian piwnic i ścian zewnętrznych oraz stropodachu wraz z instalacją odgromową i odwodnieniem budynku. Budynek posiada system alarmowy oraz przeciwpożarowy i jest monitorowany.

Budynek znajduje się na działce o powierzchni 2782 m². W 2015 r. na działce została ułożona nowa kostka brukowa. Działka jest ogrodzona i utwardzona, w zachodniej części jest użytkowana jako plac manewrowy i parking. Na działce znajduje się także wiata magazynowo-usługowa. Parkowanie pojazdów możliwe jest wzdłuż ulicy Technicznej oraz na parkingu od strony zachodniej i południowej budynku.

Oferujemy wynajem całego budynku o wielkości 2.112,7 m² lub jego części oraz część wiaty magazynowej o powierzchni 235,00 m².

Budynek jest wolnostojący o dwóch kondygnacjach nadziemnych i kondygnacji podziemnej:

  • Podpiwniczenie: pomieszczenia magazynowe, kotłownia, komunikacja, wc.
  • Parter: pomieszczenia biurowe, magazynowe, socjalne, komunikacja, wc.
  • I Piętro: pomieszczenia biurowe, magazynowe, komunikacja, wc.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Masz pytanie, napisz lub zadzwoń