Powierzchnie handlowe

O ferujemy powierzchnie handlowo-usługowe usytuowane w bardzo dobrych lokalizacjach w Lublinie. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy szeroką gamę lokali przeznaczonych do prowadzenia działalności w wielu branżach – gwarantujemy przy tym ich atrakcyjne ceny oraz dogodne warunki wynajmu.

Gdy planują Państwo rozpoczęcie własnej działalności i potrzebują przestrzeń handlową lub usługową, Lublin jest miastem, gdzie do wyboru jest wiele dogodnych punktów. Przy selekcji tych najlepszych warto wziąć pod uwagę szereg czynników, między innymi lokalizację, dostępne zaplecze i infrastrukturę oraz koszty wynajmu.

W naszej firmie dajemy klientom dostęp do lokali w różnych adresach, które dzięki swojej różnorodności bardzo dobrze nadają się do prowadzenia różnych działań biznesowych – począwszy od sklepów i hurtowni, poprzez warsztaty, a skończywszy na zakładach rzemieślniczych. Dzięki temu mamy nadzieję, że wybiorą Państwo ofertę spełniającą wszystkie Państwa wymagania.

Dlaczego warto wynająć nasze powierzchnie handlowo-usługowe:
  • dysponujemy szeroką gamą lokali w dogodnych lokalizacjach
  • oferujemy powierzchnie o wszechstronnym zastosowaniu
  • zapewniamy najemcom bardzo atrakcyjne ceny
  • gwarantujemy elastyczne warunki wynajmu

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu powierzchni biurowych i magazynowych, gdy potrzebują Państwo dodatkowej przestrzeni tego rodzaju przeznaczonej do prowadzenia swojej działalności.

Dogodnie lokalizowane powierzchnie handlowe – Lublin – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!


Masz pytanie, napisz lub zadzwoń